Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7.03 o 20:00 miał miejsce wywiad Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i nadal jest to jeden z czołowych tematów w otoczeniu wszelkich mediów. Po wycofaniu się pary z królewskiej rodziny oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 połączony wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie spotkania z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, według upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie stoją właściwie po stronie królowej Elżbiety jak i pozostałych członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Jednak nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest bardzo zróżnicowane, zależnie od . Brytyjskie tabloidy dostrzegają, że w przypadku gdy Meghan i Harry chcieliby kiedyś wrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili bezwarunkowo swoją okazję. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła także wątek tego, że książe nie wypatrzył wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam przyznał, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się generowaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę profesjonalistów analizujących w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed jego emisją. Profesjonaliści, w tym miniony prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając przy tym Oprah stronniczość a z kolei Meghan wykorzystywanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z Harrym i księżną Meghan pokazany został w wieczorem w TVN24. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio bez mała milion odbiorców. Stacja była wtedy wiceliderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten potwierdził legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która potrafi wyciągnąć ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Ze względu na emocjonujące rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wiele razy. Niewątpliwie należy przyznać, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne nieustannie analizowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy