praca online pisanie tekstów maj 2022

Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. A jeśli chodzi o dobre treści, warto skorzystać z tego, co oferuje profesjonalny copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Rozwój internetu sprawił, że wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Przez to te większe i mniejsze firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. W ofercie są również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO. https://www.behance.net/textbookers/ .

Zlecenia są realizowane w trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, jest to jedna z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako copywriter oraz dla tych, którzy poszukują tekstów na swoje strony internetowe.